JTC Комерцијални Блендер со 1,5 L PC тегла Кујнски помошник, Модел:ТМ-800B, гарантира, БР. 1 квалитет во светот

JTC Комерцијални Блендер со 1,5 L PC тегла Кујнски помошник, Модел:ТМ-800B, гарантира, БР. 1 квалитет во светот

DEN 5976.00

Ново

Това е достапна

Приклучок Тип: ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
сертификација: CE,САШО,УЛ,CB,EMC,EMF,RoHS
Карактеристики: Турбо Режим,Мултифункционални,Дробење Мраз,Mashing
Функција: Млекото Се Тресат,Pottage,Пченка Сокови,Овошје&Растителни,Грав Производ,Мешање,Мешање,Сува Мелење,Други,Пет Жита,Чиста Мирис,Ориз, Паста,Млеко Чај & Џем,Mung Грав Паста,Јајце Мешање,Овошен Сок,Месо Mincing,Џем,Дробење Мраз,Нежен Мирис
Напон (V): 220-240V
Домување Материјал: Пластични
Број На Модел На: ТМ-800B
Топлина За Зачувување На Функција: No
Кабелот Должина (m): 1.6
Ротација го Оценувате(ВРТЕЖИ во минута): 35000
Капацитет (l): 1-1.5 L
Сечилото Број: 1
Моќност (W): 1001-1200W
Сад Материјал: PC
Број на Парчиња: 1
Стил: Стои
Број на Брзина Settings: 7
Бренд Име: jtc omniblend
Контроли Тип: Touchpad
Мешање Рака Материјал: PC
Хеликоптер Материјал: ABS+PC
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)
Моторни Моќ: 3HP(=2238W)
Напон (V): AC 220-240V~ / 50-60Hz; AC 100-127V~/50-60Hz

Најдобрите понуди во категоријата