QZYERAI Нови пристигнување мода едноставна крупни пета глуждот чизми глуждот чизми модерни женски чевли Европската секси стил

QZYERAI Нови пристигнување мода едноставна крупни пета глуждот чизми глуждот чизми модерни женски чевли Европската

0 %

DEN 1439.52

Ново

Това е достапна

Чевли Големина: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име: QZYERAI
Горниот Материјал: Стадото
Подигнете Висина: Глуждот
Затворање Тип: Zip
Подигнете Тип: Јава, Equestrian
Пети Форма: Круг Пети
Пета Висина: Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип: Скок Потпетици
Број На Модел На: 14
Сезоната: Пролет/Есен
Insole Материјал: Краток Кадифен
Шаблон Тип: Цврста
Outsole Материјал: Гума
Со Платформи: Yes
Платформа Висина: 0-3cm
is_handmade: Yes
Обвивка Материјал: Краток Кадифен
Вратило Материјал: Стадото
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент: Шиење
Одделот За Името: Возрасни
Тип На Објект: Чизми
Големина: 34-43
Материјал: Cowhide
Класификација: дермисот
Со висок : 9CM
Сезоната: Зима
Цевка за висок: 10cm

Најдобрите понуди во категоријата