ЗА Dell ЗА E6410 лаптоп плоча YH39C 0YH39C CN-0YH39C LA-5472P

ЗА Dell ЗА E6410 лаптоп плоча YH39C 0YH39C CN-0YH39C LA-5472P

DEN 1786.80

Ново

Това е достапна

Пристаништа: Мини USB,Wifi,USB 2.0,Ethernet,HDMI,E-Sata,Bluetooth,VGA,USB 3.0,Display Port
Примена: Лаптоп
Објектот Состојба: Користи
Бренд Име: KOOLASON
Почетен Датум: 2013
Тип на ПРОЦЕСОР: Intel
Пакет: Yes
Меморија Тип: DDR3
Графичка Картичка Тип: Не-Интегрирана
Форма Фактор: ATX
FSB / ХТ: 1667
Меморија Банка: 2 DDR3 DIMM
Чипсет Производител: Intel
Тип Socket: PGA 989
Форма Фактор: CEB
Максимална Ram Капацитет: 32 GB
Број На Модел На: E6410
Хард Диск Интерфејс: hdd sata
Чипсет: Intel H77
Со ПРОЦЕСОРОТ: No
Меморија канал: Двојно

Најдобрите понуди во категоријата