Слатка Mori Девојка Ретро Лолита Фустан Жените Зима Кавга Sashes Лак Долги Ракави, Плетени Женски Фустан Принцеза Фустани T454

Слатка Mori Девојка Ретро Лолита Фустан Жените Зима Кавга Sashes Лак Долги Ракави, Плетени Женски Фустан Принцеза

-52 %

DEN 1697.76

Ново

Това е достапна

Големина: One Size
Бренд Име: KINGWISH
Материјал: Памук
Стил: Лолита Стил
Силуета: А-Линија
Шаблон Тип: Крпеница
Sleeve Должина(cm): Целосна
Декорација: Лак
Фустани Должина: Средината На Теле
Sleeve Стил: Редовни
Половината: Природни
Деколте: О Деколте
Сезоната: Зима
Број На Модел На: Фустани
Пол: Жените
Моден: Лолита
фустан стил: mori девојка
Должина На Ракав: Долги Ракави
Јака: Околу Врат
Половината Тип: Лабава половината
Шема: Полна Боја
Ткаенини: плетење
Материјал: Памук
боја: Кафеава,Беж
Големина: слободни

Најдобрите понуди во категоријата