KDT-Б-600 Макс Притисок 600n.м Автоматско Постојана Тензија Контролер/Магнетни Прав Tnsion Контролер АСНЕБЛАГОДАРНА 180-245V 50/60Hz 100MS

KDT-Б-600 Макс Притисок 600n.м Автоматско Постојана Тензија Контролер/Магнетни Прав Tnsion Контролер АСНЕБЛАГОДАРНА

-90 %

DEN 8136.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: ZJMZYM
DIY Материјали: Електрични
Број На Модел На: KDT-Б-600
Број На Производ: FC1157
Точност На Мерење На:
Брзина на земање примероци: 100MS
Помошни Излез: DC 0-5V (MAX 10MA) Аналоген сигнал излез
Напојување: AC 180-245V 50/60Hz
Големина: 320 * 220 * 255mm
Тежина: 5KG

Најдобрите понуди во категоријата