12pcs/многу Чудни работи инспириран шарм нараквици тон сребро.

12pcs/многу Чудни работи инспириран шарм нараквици тон сребро.

-70 %

DEN 623.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: yaolu
Нараквици Тип: Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип: Цинк Легура
Пол: Унисекс
Затворач Тип: Hummer
Стил: Тренди
Материјал: Акрилик
Поставување Тип: Никој
Синџир Тип: Линк Синџир
Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
боја: тон сребро.

Најдобрите понуди во категоријата