Светло зелена Коњ Око Форма Вежба Страна Синџир Кристално Стакло за Шиење Rhinestones DIY Жените Shose и Свадба Фустани

Светло зелена Коњ Око Форма Вежба Страна Синџир Кристално Стакло за Шиење Rhinestones DIY Жените Shose и Свадба Фустани

-22 %

DEN 164.40

Ново

Това е достапна

Големина: 7X15 20pcs, 9X18 20pcs, 13X27 10pcs, 17X32 10pcs, 17X32 gold 10pcs, 7X15 gold 20pcs, 9X18 gold 20pcs, 13X27 gold 10pcs
Тип На Производ: Rhinestones
Техника: Шие-На
Бренд Име: QiARSOYOO
Употреба: Чанти,Чевли,Облека
Стил: Flatback
Rhinestones Тип: Лабава Rhinestones
Број На Модел На: коњ око
Материјал: Стакло
Обликот: коњ око
боја: светло зелена

Најдобрите понуди во категоријата