Cawanerl За Nissan Гранд Livina 2007-2015 100W H11 Автомобил Халоген Сијалица Магла Светлина светилки drl Дење Работи Светилка со Висока Моќност 2 Парчиња

Cawanerl За Nissan Гранд Livina 2007-2015 100W H11 Автомобил Халоген Сијалица Магла Светлина светилки drl Дење Работи

-2 %

DEN 1096.56

Ново

Това е достапна

Бренд Име: cawanerl
Објектот Тежина: 0.61kg
Специјални Функции: Висока Моќност, Висока Осветленост, Водоотпорен
Објектот Дијаметар: 3.54inch
Надворешни Тестирање И Сертификација: CCC
Материјал Тип: Висока температура отпорни пластични + Стакло
Име На Модел: 26155-89927, 26150-89927
Напон: 12V
Тип На Објект: Правец На Ветер
За Возило Брендови/Модел: Nissan
моќност: 100W
Напон: 12V
тековната: 3.8-4А -
Температура На Боја: 4300K
боја: топло бела
Услуга Живот: 5000 часа
оем дел броеви: NI2592117, NI2593117
Тип На Сијалица: H11
Автомобил модел: За Nissan Гранд Livina 2007-2015

Најдобрите понуди во категоријата