5D Diy дијамант сликарство крстот бод Спиење Pelican Полн Круг Дијамант везови Везана Кристал Мозаик Занаети 1125

5D Diy дијамант сликарство крстот бод Спиење Pelican Полн Круг Дијамант везови Везана Кристал Мозаик Занаети 1125

-20 %

DEN 222.00

Ново

Това е достапна

Големина: 20x25cm, 30x40cm, 40x55cm, 50x65cm, 60x80cm, 70x95cm
Дијамант форма: Круг
Надворешното Пакување: Обоени Кутија
Бренд Име: ЈИ СВЕТЛА
Форма: Посебна
Материјал: Смола
Платно Пакување Метод: Навива
Стил: Европски и Американски Стил
Употреба: Слики
Рамка: No
Pasting Област: Целосна
Број на Бои: 30-45
Шаблон Тип: Животните
Својства :
категорија:
Дијамант својства:
Бројот на дијаманти:
Дијамант Тип:
Полнење Тип:
печатење тип:

Најдобрите понуди во категоријата