2017 пролет, есен нов дизајнер ровот палта mens долго палто мажите облека тенок одговара overcoat човек долг ракав лабава англија каки

2017 пролет, есен нов дизајнер ровот палта mens долго палто мажите облека тенок одговара overcoat човек долг ракав

-72 %

DEN 3096.00

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол: Мажи
Outerwear Тип: Копот
Sleeve Должина(cm): Целосна
Бренд Име: YIYELANZHOU
Дебелина: Стандард
Обвивка Материјал: Полиестер
Ткаенина Тип: Broadcloth
Облека Должина: Редовни
Sleeve Стил: Редовни
Материјал: Полиестер,Памук
Шаблон Тип: Цврста
Монтажни Дел: Никој
Тип: Тенок
Декорација: Џебови
Број На Модел На: B83
Јака: Пак надолу Јака
Затворање Тип: Двојно Гради
Маскирани: No
Стил: Англија Стил
Манжетната Стил: Конвенционалните
Стил: Моден

Најдобрите понуди во категоријата