Полн плоштад дијамант везови Кафе грав 5d diy дијамант сликарство крстот бод колекции дијамант мозаик слика дома декор подароци

Полн плоштад дијамант везови Кафе грав 5d diy дијамант сликарство крстот бод колекции дијамант мозаик слика дома декор

-36 %

DEN 173.28

Ново

Това е достапна

Големина: 20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x55cm, 45x60cm, 50x65cm, 60x80cm
Надворешното Пакување: Обоени Кутија
Шаблон Тип: Сценско
Материјал: Смола
Бренд Име: АНГЕЛ Е РАКА
Платно Пакување Метод: Навива
Стил: Европски и Американски Стил
Дијамант форма: Плоштад
Употреба: Слики
Рамка: No
Форма: Еден
Pasting Област: Целосна
Број на Бои: 30-45
Дупчење Област: целосна дијамант Везови
Употреба: Домаќинство Essentials/Декорација подарок
Име на производ: Дијамант Сликарство Крстот Бод
Дијамант форма: плоштад дијамант сликарство
колекции во собата: алатки,смола дијаманти ,печатени платно
колекции: Недовршениот дијамант мозаик
Ткаенина Тип: HD Платно
Број на дијаманти: Додадете 30% повеќе дијаманти

Најдобрите понуди во категоријата