CLUCI 925 Sterling Silver Светилник Кафез Привезоци, трговија на големо Накит Додатоци 3pcs, Замокот Phare Шарм Pendant Накит

CLUCI 925 Sterling Silver Светилник Кафез Привезоци, трговија на големо Накит Додатоци 3pcs, Замокот Phare Шарм Pendant

DEN 868.80

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Шарм
Парична казна или Моден: Парична казна
Бренд Име: CLUCI
Метал Печат: 925,Фунта
Страна Камен: Никој
Стил: Тренди
is_customized: Yes
Certificate Type: NGTC
Метали Тип: Сребро.
Број На Модел На: SC178SB
Главниот Камен: Никој
Шарм Тип: светилник
Количина: 3 еез кафез привезоци (Не бисери, без синџири)
Поправи бисер големина(најголемата): 8мм
Големина: 28.5*13.6*11.4mm
Тежина: 3.44g
Цирконот Износ: 1 Парче

Најдобрите понуди во категоријата