FILBAKE Силикони Габи Круг Мраз Топки Создателот Фах Четири Големи Сфера Калапи Коцка Виски Коктели Мраз бикарбоната Мраз Производител

FILBAKE Силикони Габи Круг Мраз Топки Создателот Фах Четири Големи Сфера Калапи Коцка Виски Коктели Мраз бикарбоната

-82 %

DEN 119.52

Ново

Това е достапна

Тип: Торта Алатки
сертификација: ФДУ,CE / ЕУ
Број На Модел На: 123
Материјал: Силикони
Бренд Име: FILBAKE
Функција: Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип: Габи,
Тип: Торта Алатки
Погоден за: правење на колачи, леб, косата, желе, подготвува храна, чоколадо и сл.
Повод: Возрасни лица,Замолчени подарок.Градник
Стил: Ice Cube Калапи & Коцки
Обликот: Круг Мраз Топки ice Cube
Материјал: силиконски ice cube
кујнски прибор: Слатки Додатоци,Moldes Galletas,Мраз Бикарбоната
Понудата: Moldes Став Hacer Helados Де Paleta
Функционирањето и користење: Силиконски Калапи за Popsicles
мраз мувла: Силиконски Мраз Лента

Најдобрите понуди во категоријата