Нова Жешка Фото прилагодување Зајакот Кадифен Играчки, Кукли Полнети Животни Перница Троседот Автомобил Декоративни Креативни Роденденски Подарок на Вљубените

Нова Жешка Фото прилагодување Зајакот Кадифен Играчки, Кукли Полнети Животни Перница Троседот Автомобил Декоративни

4 %

DEN 1373.00

DEN 1430.40

Ново

Това е достапна

Спецификација: 30x45cm
Шема: Крпеница
Техника: Рачно изработени
Unpick и Измијте: Пренослив и Перат
Број На Модел На: 201711163
Бренд Име: приказна
Тип: Cusion
Функција: масажа
Стил: Модерна
Материјал: Кадифени Ткаенини
Пополнување: Памук
Возрасна Група: Деца
Употреба: Седиште
Шаблон Тип: Цртан филм
Греење Метод: Други
Обликот: Зајакот
Големина: 30X45CM

Најдобрите понуди во категоријата