CWLSP Шупливи надвор облека за жени Голи Оглавник Мини Солидна фустани Секси Сплит Backless vestido 2017 Модата Партија vestidos QZ2450

CWLSP Шупливи надвор облека за жени Голи Оглавник Мини Солидна фустани Секси Сплит Backless vestido 2017 Модата Партија

-50 %

DEN 287.76

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L
Бренд Име: cwlsp
Материјал: Полиестер,Spandex
Стил: Секси & Клуб
Силуета: Обвивка
Шаблон Тип: Цврста
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Декорација: Шупливи Надвор
Фустани Должина: Над Коленото, Мини
Sleeve Стил: Шпагети Рака
Половината: Природни
Деколте: Strapless
Сезоната: Лето
Број На Модел На: QZ2450
Пол: Жените
Шема: Цврста
Сезоната: Летото 2017
Големина: S M L
Пол: Женски, Жени
квалитет: Висок

Најдобрите понуди во категоријата