Нов Простор Сценографијата слика 5D Дијамант Везови Крстот Бод Занаети За Домашна Декорација Diy Плоштадот Дијамант Сликарство ѕид уметност

Нов Простор Сценографијата слика 5D Дијамант Везови Крстот Бод Занаети За Домашна Декорација Diy Плоштадот Дијамант

-40 %

DEN 228.24

Ново

Това е достапна

Големина: 20cmx30cm, 25cmx35cm, 30cmx45cm, 35cmx50cm, 40cmx60cm, 45cmx70cm, 50cmx75cm, 55cmx80cm, 60cmx90cm, 70cmx100cm, 80cmx120cm
Стил: Европа
Бренд Име: Вежба Сјајна
Шаблон Тип: Сценско
Материјал: Смола
Форма: три-димензионални
Платно Пакување Метод: Навива
Дијамант форма: Плоштад
Употреба: Слики
Рамка: No
Надворешното Пакување: хартиена кеса
Pasting Област: Целосна
Број на Бои: 30-45
Применливи простор: во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Hom
Ткаенина тип: HD Платно
Дијамант тип: Полн Плоштад Дијамант
алатки: Дијамант јадење,Точка пенкало,Дупчење кал,Железо пинцети
Unfinish: да,треба вашиот рачно изработени
Платно материјал: Масло на платно
Го Поставите Типот: Дома декорација
Производот Категорија: Занаетите / Везови / Везана
Големина на Слика: Според опција
Погоден: Семејството, Пријателите,Децата

Најдобрите понуди во категоријата