10Pair Врати Wiper Ножеви Универзална Гума Рефил за Зрак / Рамно Тип Wiper Ножеви

10Pair Врати Wiper Ножеви Универзална Гума Рефил за Зрак / Рамно Тип Wiper Ножеви

-100 %

DEN 503.76

Ново

Това е достапна

Објектот Должина: 14inch, 15inch, 16inch, 17inch, 18inch, 19inch, 20inch, 21inch, 22inch, 23inch, 24inch, 25inch, 26inch, 27inch, 28inch, 30inch
За Возило Брендови/Модел: Nissan
Nissan Qashqai-Година: 2012,2013,2009,2008,2007,2011,2010
Материјал Тип: Природна Гума
Објектот Ширина: 0.6cm
Специјални Функции: Чистење на шофершајбната
Бренд Име: oge
Објектот Висина: 1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Име На Модел: ZR10
Година: 2017Year
Nissan Модел: QASHQAI
Објектот Тежина: 0.3kg
Година: Универзална
Автомобил Направи: Универзална
погоден: за Зрак / Рамно Тип Wiper Ножеви Само
Количина: 10Pair ( 20Pcs )
fuction: врати wiper ножеви

Најдобрите понуди во категоријата