Гроздобер Синџир Ѓердан Изјава Лигавче Ѓердан Shellhard Сребрена Боја Двојно Слоеви Срцето Pendant Neckalces Мода Накит Bijoux

Гроздобер Синџир Ѓердан Изјава Лигавче Ѓердан Shellhard Сребрена Боја Двојно Слоеви Срцето Pendant Neckalces Мода

-28 %

DEN 31.92

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Shellhard
Број На Модел На: Синџир ѓердан,синџир ѓердан,изјава ѓердан
Синџир Тип: Линк Синџир
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Стил: Класичен
Метали Тип: Цинк Легура
Обликотшема: Срцето
Пол: Жените
Материјал: Метал
Pendant Големина: Други
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Компатибилност: Други
Функција: Други

Најдобрите понуди во категоријата