5yards/многу 18cm широк Нови Пристигнување прекрасна Везени Tulle Чипка намали мрежа чипка намали

5yards/многу 18cm широк Нови Пристигнување прекрасна Везени Tulle Чипка намали мрежа чипка намали

-90 %

DEN 431.76

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Чипка
Функција: Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација: Чипка
is_customized: Yes
Материјал: Полиестер / Памук
Ткаенина Тип: organza
Број На Модел На: MS003
Ширина: 18cm
Техника: Плетени

Најдобрите понуди во категоријата