Обичај Фото Позадина 3D Стерео Животинско Диносаурусите Не-плетени од Ѕидното Сликарство Дневна Соба Троседот Спални со Голем Ѕид Мурали Позадина

Обичај Фото Позадина 3D Стерео Животинско Диносаурусите Не-плетени од Ѕидното Сликарство Дневна Соба Троседот Спални

-2 %

DEN 444.96

Ново

Това е достапна

Димензии: 1 квадратен метар
Функција: Мувла-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Тип: Текстилни Позадини
Функција: Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Материјал: Дрво влакна позадина
Стил: Модерна
Број На Модел На: MU606
is_customized: Yes
Употреба: Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Бренд Име: jiadou
Употреба: Постелнината Соба
Површински Третман: Врежана
Текстилна Тапета Материјал: Не-плетени
Шема: Диносаурус
Површински Третман: Врежана

Најдобрите понуди во категоријата