Bangrui Женска Мода Накит Жолто Злато Исполнет Шупливи Елипса Гроздобер Класичен Мистика Leverback Обетки

Bangrui Женска Мода Накит Жолто Злато Исполнет Шупливи Елипса Гроздобер Класичен Мистика Leverback Обетки

DEN 93.60

Ново

Това е достапна

Earring Тип: Студ Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
Назад Наоѓање: Притисни-назад
Бренд Име: Bangrui
Материјал: Метал
Пол: Унисекс
Број На Модел На: 20080039
Метали Тип: Метал
боја: 18K/24K Злато Позлатен
обложено: вакуум позлата
Гаранција: Две Години Гаранција
is_customized: Yes
Назад Наоѓање: Дувачкиот
Материјал: Никој
Метали Тип: Злато Позлатен

Најдобрите понуди во категоријата