Едноставна Европски Нова Мода Гроздобер Круг Сина Монистра Асиметрични Обетки Жените Партија Накит pendientes brincos Евтини, на Големо

Едноставна Европски Нова Мода Гроздобер Круг Сина Монистра Асиметрични Обетки Жените Партија Накит pendientes brincos

-87 %

DEN 25.20

Ново

Това е достапна

Earring Тип: Студ Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Метали Тип: бакарни легури
Материјал: Полу-скапоцени камења
Назад Наоѓање: Притисни-назад
Број На Модел На: E907
is_customized: Yes
Стил: Гроздобер
Пол: Жените
Обликотшема: Геометриски
Бренд Име: flowery оган

Најдобрите понуди во категоријата