винил фотографија позадина Компјутер Печатени Сликарство Фотографија backdrops за Фото студио СМ-0494

винил фотографија позадина Компјутер Печатени Сликарство Фотографија backdrops за Фото студио СМ-0494

-46 %

DEN 549.12

Ново

Това е достапна

Големина (мм): 300x300cm, 150x220cm, 180x300cm
Пакет: Yes
Тип: Спреј Насликани
Број На Модел На: CM-0494
Бренд Име: MEHOFOTO
Материјал: Винил
Стил: Деца
свадба фотографија backdrops: децата позадина
винил платно: пресметано печатени
Големина (мм): 1500
Винил: Тенка
Оксфорд ткаенина: Лесна, перат, не браздата, трајни

Најдобрите понуди во категоријата