Трајна Шминка Stencils Пластични Веѓа Владетел Тетоважа Козметички Обликувањето Мерка Алатка Шминка за Обновливи Веѓа Владетел 1 BUC

Трајна Шминка Stencils Пластични Веѓа Владетел Тетоважа Козметички Обликувањето Мерка Алатка Шминка за Обновливи Веѓа

DEN 32.40

Ново

Това е достапна

Тип: Тетоважа accesories
Бренд Име: Biomaser
Материјал: Пластични веѓа владетел
Број На Модел На: Microblading Владетел
Објектот: Microblading Accesorries
одговараат за: Почетник Тетоважа Веѓите владетел алатка
Тип: Тетоважа accesories
Користат За: веѓа шминка
Тип На Објект: Веѓа Stencils
pakage: 1 x Radian Владетел

Најдобрите понуди во категоријата