за 2005-2006 година 2007 година 2008 година 2009 година Замина 9-7X Гас Пролет Рамења Прачки Амортизерите Обвинет Задниот Дел & Заден Прозорец Лифт Поддршка Колекции

за 2005-2006 година 2007 година 2008 година 2009 година Замина 9-7X Гас Пролет Рамења Прачки Амортизерите Обвинет

-82 %

DEN 1774.56

Ново

Това е достапна

Другиот Дел Број: ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Објектот Ширина: 2 cm
Saab Модел: 9-7x
Земја/Регион на Производство: CN
За Возило Брендови/Модел: Saab
9-7x-Година: 2008,2009,2005,2006,2007
Бренд Име: XIANGSHANG
Објектот Должина: 21.60 inches
Осветленост Дел Број: Гасни Амортизери
Објектот Тежина: 0.5kg
Објектот Висина: 2 cm
Специјални Функции: NA
Поставување на Возило: Задниот Дел Liftgate & Заден Прозорец
Производителот Дел Број: GSGC0044-2
Материјал Тип: метални+пластика
Тип На Објект: Подигнете Поддршка за полнење Шок Гас Кочење Пролет Амортизерите

Најдобрите понуди во категоријата