5D Дијамант Сликарство Животните Делфините Крстот Бод Дијамант Везови Мозаик Глетка Морска Вода Кристал Занаети Везана Y0

5D Дијамант Сликарство Животните Делфините Крстот Бод Дијамант Везови Мозаик Глетка Морска Вода Кристал Занаети Везана

-60 %

DEN 142.56

Ново

Това е достапна

Големина: Square Drill 20x25cm, Square Drill 25x30cm, Square Drill 30x40cm, Square Drill 40x50cm, Square Drill 50x65cm, Square Drill 50x75cm, Square Drill 55x70cm, Round Drill 20x25cm, Round Drill 25x30cm, Round Drill 30x40cm, Round Drill 40x50cm, Round Drill 50x65cm, Round Drill 50x75cm, Round Drill 55x70cm
Стил: Европа
Надворешното Пакување: Обоени Кутија
Платно Пакување Метод: Навива
Употреба: Слики
Pasting Област: Целосна
Материјал: Смола
Број на Бои: 30-45
Форма: Еден
Дијамант форма: Плоштад
Бренд Име: ЈИ СВЕТЛА
Шаблон Тип: Животните
Рамка: No
Вежба форма: Круг Вежба И Вежба Плоштад
Топло совети: Откако ќе имаат потреба или проблем,ве молиме контактирајте со нас веднаш.
Топло Барање: Убави дами, убав господин ве молиме да дадете пет-ѕвезда пофалба

Најдобрите понуди во категоријата