MRC Заби Тренер B2/Стоматолошки Ортодонтски Заби Тренер Апаратот b2 работа со голема Заграда

MRC Заби Тренер B2/Стоматолошки Ортодонтски Заби Тренер Апаратот b2 работа со голема Заграда

DEN 2496.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Протези & Поддржува
Број На Модел На: Забите Тренер B2
Бренд Име: NUODI
Материјал: Композитен Материјал
Ефект: Белење

Најдобрите понуди во категоријата