Висок Квалитет 2 ПАРЧИЊА Најновите NI-МЗ 4.8 V 1500mAh 755-01 Батеријата За Dremel MiniMite 4.8 Volt 750-02 Ротари Алатка

Висок Квалитет 2 ПАРЧИЊА Најновите NI-МЗ 4.8 V 1500mAh 755-01 Батеријата За Dremel MiniMite 4.8 Volt 750-02 Ротари

-58 %

DEN 719.76

Ново

Това е достапна

Големина: Prismatic
Бренд Име: ЕЛЕМЕНТИ ELEOPTION
Број На Модел На: 755-01
Поставете Тип: Само Батерии
Замена На Батеријата: Yes
Пакет: Пакет 1
Тип: NI-МЗ
Номиналниот Капацитет: 1500mAh
Батеријата Број: 2
Замена На Батеријата: Yes

Најдобрите понуди во категоријата