Mayitr Нерѓосувачки Челик 1/2F Канализација Мозоци Чистење Цевки Jetter Ротари Млазницата 5 Џет Притисок Канализација Чистење Врвен Квалитет

Mayitr Нерѓосувачки Челик 1/2F Канализација Мозоци Чистење Цевки Jetter Ротари Млазницата 5 Џет Притисок Канализација

-30 %

DEN 329.28

Ново

Това е достапна

Материјал: Нерѓосувачки Челик
Бренд Име: Mayitr
Притисок: Висок Притисок
Порт Големина: Тема
Број На Модел На: Цевка чистење млазницата
Медиуми: Други
Структура: Ротари Млазницата
Температура на Медиумите: Други
моќност: Jetter Спреј Млазницата
Standard or Nonstandard: Други

Најдобрите понуди во категоријата