5d diy Дијамант везови месечината бел тигар 5pcs Мулти-слика Комбинација дијамант сликарство Крстот Бод дома декорација

5d diy Дијамант везови месечината бел тигар 5pcs Мулти-слика Комбинација дијамант сликарство Крстот Бод дома декорација

-36 %

DEN 679.92

Ново

Това е достапна

Големина: sizeA, sizeB, sizeC
Надворешното Пакување: Обоени Кутија
Стил: Традиционален Кинески
Материјал: Смола
Бренд Име: АНГЕЛ Е РАКА
Платно Пакување Метод: Навива
Број на Бои: Над 45
Дијамант форма: Плоштад
Употреба: Слики
Рамка: No
Форма: Мулти-слика Комбинација
Pasting Област: Целосна
Шаблон Тип: Животните
Дупчење Област: целосна дијамант Везови
Употреба: Домаќинство Essentials/Декорација подарок
Име на производ: Дијамант Сликарство Крстот Бод
Дијамант форма: плоштад дијамант сликарство
колекции во собата: алатки,смола дијаманти ,печатени платно
колекции: Недовршениот дијамант мозаик
Ткаенина Тип: HD Платно
Број на дијаманти: Додадете 30% повеќе дијаманти

Најдобрите понуди во категоријата