3156 15SMD W3X16D Автомобилот LED Обратна Светла 6000K Автомобил Бела LED Светла LED Автомобил Светилки

3156 15SMD W3X16D Автомобилот LED Обратна Светла 6000K Автомобил Бела LED Светла LED Автомобил Светилки

DEN 326.40

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја: Бела
Име На Модел: 3156
Интерфејс Тип: T25 (3156)
Температура На Боја: 6000K
Објектот Тежина: 0.03kg/piece
Тип На Објект: Обратна Светла
За Возило Брендови/Модел: Lexus
Wattage: 7.5W
Lumens: 440LM
светилки со вжарено: Еден
боја на светлина: Бела
Главната appliation: обратна светлина
Лумен: 440LM
Напон: DC 10V-30V
Пакување: 1pcs
живот време: 30000 часа
Надворешни/Внатрешни Работи: Надворешни Светла
За Автомобил Светилка: Обратна Светла

Најдобрите понуди во категоријата