220-240V Роторот Водител на Арматура за MAKITA HM1306

220-240V Роторот Водител на Арматура за MAKITA HM1306

DEN 1293.60

Ново

Това е достапна

Бренд Име: KIMGU
DIY Материјали: Металугрија
за bosch алатки: за bosch делови
за bosch мотор: Алат

Најдобрите понуди во категоријата