100Pcs Волна Почувствува Полирање Чистење Подлога 13mm + 2 месо тело За Мелење Тркала L15

100Pcs Волна Почувствува Полирање Чистење Подлога 13mm + 2 месо тело За Мелење Тркала L15

-85 %

DEN 51.84

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: 1E0573
DIY Материјали: Дрво
Тип: Абразивни Блок
Бренд Име: OOTDTY

Најдобрите понуди во категоријата