PGI425 CLI426 мастило кертриџ чип resetter за CANON PIXMA IP4840 MG5140 MG5240 MG6140 MG8140 MX884

PGI425 CLI426 мастило кертриџ чип resetter за CANON PIXMA IP4840 MG5140 MG5240 MG6140 MG8140 MX884

DEN 239.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: OLOEY
Број На Модел На: PGI425 CLI426 чип resetter
Тип: Други
кертриџ модел: PGI425 CLI426 чип resetter
Состојба: Нови
Тип: чип resetter
квалитет: Висок квалитет

Најдобрите понуди во категоријата