100pcs/пакет Ротари Виси Микро Sprinkler Стакленички Misting Ротирачки Млазницата Заштеда на Вода Цвет Наводнување M124

100pcs/пакет Ротари Виси Микро Sprinkler Стакленички Misting Ротирачки Млазницата Заштеда на Вода Цвет Наводнување

DEN 661.92

Ново

Това е достапна

боја: 100pcs
Тип: Sprinklers
Sprinkler Тип: 360 Опрема Диск
Бренд Име: Niubeigu
Број На Модел На: M124

Најдобрите понуди во категоријата