SZFTHRXDZ 20PCS 35V 6800UF 18X35 electrolytic capacitor 6800UF 35V 18*35

SZFTHRXDZ 20PCS 35V 6800UF 18X35 electrolytic capacitor 6800UF 35V 18*35

DEN 384.00

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: 35V 6800UF 18X35
Бренд Име: SZFTHRXDZ

Најдобрите понуди во категоријата