60CM 3 Предници Целер Симулација Лажни цвеќиња Вештачки цвеќиња глуварче Трн Цвет Свадба Денот на Вљубените Дома Декорација

60CM 3 Предници Целер Симулација Лажни цвеќиња Вештачки цвеќиња глуварче Трн Цвет Свадба Денот на Вљубените Дома Декорација

-70 %

DEN 66.48

Ново

Това е достапна

Тип: Декоративни Цвеќиња & Венци,Хибридни
Бренд Име: firlar
Цвет Стил: Цвет Гранка
Број На Модел На: вештачки цвеќиња
Класификација: Вештачки Цвеќиња
Повод: Свадба
Материјал: Пластични
Стил: Цвет
Тип На Единица: парче
Тежина На Пакет: 0.08kg (0.18lb.)
Пакет Големина: 60cm x 10cm x 10cm (23.62in x 3.94in x 3.94in)

Најдобрите понуди во категоријата