1 пар Авто Греење Коленото Влошки за Здравствена Заштита Термички Коленото Заштитник,Магнетни Коленото Поддршка Заграда

1 пар Авто Греење Коленото Влошки за Здравствена Заштита Термички Коленото Заштитник,Магнетни Коленото Поддршка Заграда

DEN 129.36

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Масажа & Релаксација
Големина: Large
Материјал: Памук, ABS
Примена: ногата
Број На Модел На: 00901
Бренд Име: GSPLAST
Име На Производ : Магнетни Коленото Поддршка Заграда
Материјал: Композитни материјали
турмалин Коленото Нега: Коленото Грижа појас
Употреба: коленото нега
Пакување: 1pair/торба
Функција: Спонтано термички магнетни терапевтски коленото
Функција : Ослободување На Болка Од Болест
Само Греење Коленото Влошки: Безбедно и удобно да се носат
Авто-греење подлога наменета за колено : Прилагодлива големина
греење магнет терапија подлога: лесен за користење

Најдобрите понуди во категоријата