5D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Цвет Слика Полн Круг Кристал Дијамант Везови Мозаик Занаети Декоративни Сликарство

5D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Цвет Слика Полн Круг Кристал Дијамант Везови Мозаик Занаети Декоративни Сликарство

-82 %

DEN 264.00

Ново

Това е достапна

Големина: 30*40cm
Стил: Европа
Број на Бои: 1-30
Дијамант форма: Круг
Материјал: Смола
Шаблон Тип: Флорални
Бренд Име: DXLYMYU
Платно Пакување Метод: Навива
Употреба: Слики
Рамка: No
Форма: Еден
Надворешното Пакување: хартиена кеса
Pasting Област: Целосна

Најдобрите понуди во категоријата