Нова Сила AC Адаптер ACK-E6 ACKE6 ЛП-E6 за Камера на Canon EOS 5D Mark III IV 5DS Р 5D4 5D2 6D 7D 7D Mark II 60D 70D 80D & SmallHD

Нова Сила AC Адаптер ACK-E6 ACKE6 ЛП-E6 за Камера на Canon EOS 5D Mark III IV 5DS Р 5D4 5D2 6D 7D 7D Mark II 60D 70D

-100 %

DEN 453.60

Ново

Това е достапна

Приклучок Тип: САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Бренд Име: RingTeam
Излез Тип На: DC
Број На Модел На: US
врска: Приклучок Во
Употреба: Набљудувачите
Употреба: Камера / Видео Камера
Излезниот Напон: ДК 8V
На текст: 100-240V 50/60Hz
Место на Потекло: Кина (Копно)
Број На Модел На: ACK-E6-F

Најдобрите понуди во категоријата