2017 Голема Долго Вода Капки од не ' Рѓосувачки Челик Обетки Жените Срце Сребрена Боја Dangle Обетки Накит boucle d'oreille E612368

2017 Голема Долго Вода Капки од не ' Рѓосувачки Челик Обетки Жените Срце Сребрена Боја Dangle Обетки Накит boucle

-50 %

DEN 124.56

Ново

Това е достапна

Бренд Име: AFAWA
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Стил: Тренди
Обликотшема: Капка Вода
Пол: Жените
Број На Модел На: E612368
is_customized: Yes
Earring Тип: Капка Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Големина: As Show
Тежина: 15g
ОДГОВАРА ЗА: Нерѓосувачки Челик Обетки Жени
боја: Сребрена Боја Обетки Dangle
Парична казна или Моден: Моден Голема Долго Вода Капки Од Не ' Рѓосувачки Челик Обетки
Обетки Тип: Срцето Сребрена Боја Обетки Dangle
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик Обетки Жени
Стил: Срцето Сребрена Боја Обетки Dangle
Occassion: Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба
број: E612368

Најдобрите понуди во категоријата