FQP44N10 нови оригинални 10PCS

FQP44N10 нови оригинални 10PCS

DEN 187.20

Ново

Това е достапна

Напон: 240V
Заштита На Функција: Запечатени
Теорија: Временско Реле
is_customized: Yes
Извор На Енергија: AC
Контакт Оптоварување: Ниска Моќност
Број На Модел На: FQP44N10
Употреба: Општа Намена

Најдобрите понуди во категоријата