Beauty7 10ml Лепак Брза размена на Инстант Сува Mink Eyelash Продолжување Лепак Шминка Лажни Трепки Лепак Лепило Плус Ултра Анти-Чувствителни

Beauty7 10ml Лепак Брза размена на Инстант Сува Mink Eyelash Продолжување Лепак Шминка Лажни Трепки Лепак Лепило Плус

40 %

DEN 518.00

DEN 863.52

Ново

Това е достапна

боја: Црна
Тип На Објект: Eyelash Лепак
Големина: 10ml
Бренд Име: BEAUTY7
Број На Модел На: SKU
Материјал: лепак
Состојба: 100%Сосема Нов
Тип: eyelash продолжување на лепак
боја: Како се покаже слика
Големина: 75mm*135mm*20mm
Тежина: 10ml
Рок на траење : 6 месеци
Функција: Лажни трепки можат да се чуваат за 20-40 дена
shippment: Бесплатен превозот
Item1: Eyelash Продолжување Лепило Лепак
Item2: colle продолжување де cil

Најдобрите понуди во категоријата