10pcs Висока Температура Отпорни Мини Squeegee Мобилен Екран Заштитник Завиткување Автомобил Фолија Налепница Инсталирате Авто Грижа Scraper 10A14

10pcs Висока Температура Отпорни Мини Squeegee Мобилен Екран Заштитник Завиткување Автомобил Фолија Налепница Инсталирате

-60 %

DEN 204.96

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Сунѓери, Облека & Четки
Објектот Дијаметар: 5cm
Специјални Функции: пластични squeegee винил squeegee апликатори
Објектот Ширина: 4cm
Материјал Тип: Пластични
Објектот Тежина: 52g
Објектот Должина: 5cm
Објектот Висина: 5cm
Бренд Име: CNGZSY
Модел: 10A14
Н W: 52g
пакување вклучувајќи: 10pcs
боја: Жолта
Големина: 5*4cm
Име на производ: мала жолта squeegee автомобил винил филм за завиткување алатки
squeegee пластични scraper автомобил за завиткување: винил инсталирање алатки авто заврши чистење squeegee
картичка squeegee багра прозорецот алатки: преносни scraper алатки за карбонски влакна филм налепница
пластични scraper алатка агол стигнат до алатки: снег scraper автомобил прозорец нијансирање алатки филм алатка
воздушен балон прозорец чистење scraper: автомобил чистење производи автомобил заврши squeegees

Најдобрите понуди во категоријата