20pcs 24.5x11mm бамбус заеднички круг топката стакло шишенцето pendant шарм мини парфем тегли од стакло шише locket накит наоди снабдување

20pcs 24.5x11mm бамбус заеднички круг топката стакло шишенцето pendant шарм мини парфем тегли од стакло шише locket

-90 %

DEN 168.24

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Приврзоци
Парична казна или Моден: Моден
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
Метали Тип: Бакар
Приврзоци Тип: Лизгајте
Пол: Унисекс
Материјал: Стакло

Најдобрите понуди во категоријата