KSCRAFT 30мм*5m селотејп за Scrapbooking DIY Занает Леплива Деко Маскирање на Јапонска Хартија Washi Лента Ретро Златна Фолија

KSCRAFT 30мм*5m селотејп за Scrapbooking DIY Занает Леплива Деко Маскирање на Јапонска Хартија Washi Лента Ретро Златна

-80 %

DEN 62.16

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: 17112401
Бренд Име: KSCRAFT
Повод: Scrapbooking Хартија Занаети; DIY Запишување на Проекти
Пакување: 1pc/многу
Ширина: 30mm
Должина: 5m

Најдобрите понуди во категоријата