COMFORSKIN Бренд Нови Пристигнувања Гроздобер Копчиња Автомобил Опфаќа Мажите Кожа Автомобил Копче Паричници Housekeeper Носители Мулти-функција Картичка Случај

COMFORSKIN Бренд Нови Пристигнувања Гроздобер Копчиња Автомобил Опфаќа Мажите Кожа Автомобил Копче Паричници Housekeeper

-54 %

DEN 393.60

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Клучни Паричници
Бренд Име: COMFORSKIN
Шаблон Тип: Цврста
Вистински Тип На Кожа: Кравја Кожа
Број На Модел На: НУ-WL01038
Објектот Должина: 12cm
Пол: Унисекс
Објектот Ширина: 7cm
Стил: Гроздобер
Материјал Состав: Вистинска Кожа
Главен Материјал: Вистинска Кожа
Обликот: Кутија
Тежина : 0.13 kg

Најдобрите понуди во категоријата