UHOO 6623 Хоризонтална ID Картичката во Држачот со 10мм Lanyard Водоотпорен Училиште Картичка Име Значка Носителот на Промотивни Подароци

UHOO 6623 Хоризонтална ID Картичката во Држачот со 10мм Lanyard Водоотпорен Училиште Картичка Име Значка Носителот

-38 %

DEN 36.96

Ново

Това е достапна

Бренд Име: UHOO
Број На Модел На: 6623 6712
Тип: значка на носителот
Материјал: PP
Трговија на големо: на располагање
Пакетот Вклучува: 1 Парче,
Трговија на големо MOQ: 12PCS/Кутија
Производ големина: 6623-98*78mm
Paper Size: 6623-85*54mm
прилагодено лого за печатење: на располагање

Најдобрите понуди во категоријата