Заврши Заптивка Поставени Комплет за Хонда C70 CL70 CRF70F CT70 S65 SL70 XL70 XR70R @15

Заврши Заптивка Поставени Комплет за Хонда C70 CL70 CRF70F CT70 S65 SL70 XL70 XR70R @15

-70 %

DEN 132.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Мотор За Ладење & Додатоци
Надворешни Тестирање И Сертификација: CCC
Објектот Тежина: 38.7g
Материјал Тип: Метал
Име На Модел: LY038-A
Зафатнина (ml):
Бренд Име: FLYPIG
Специјални Функции: 70-90cc Econo Заврши Заптивка
Состојба: Нови
Модел: За Хонда CRF70 CRF70F CT70 Трага 70 S65 XR70
Поставување на Возило: Право

Најдобрите понуди во категоријата