Клима уред R410A R134A R22 Ладилни Низок Притисок Мерач PSI KPA N24

Клима уред R410A R134A R22 Ладилни Низок Притисок Мерач PSI KPA N24

-72 %

DEN 126.24

Ново

Това е достапна

Бренд Име: OOTDTY
Dial Дијаметар: 2 - 3.9 Инчи
Дисплеј Тип: Аналогни
Макс Мерен Опсег: 200 PSI & Над
Број На Модел На: климатизација алатки
Материјал: Пластични & Метал

Најдобрите понуди во категоријата